Nakon što smo izvjestili o teškoj prometnoj nesreći koja se dogodila jutros oko 10:30 sati na Limskom kanalu, iz policije stižu tužne vijesti.
U sudaru kamiona i motocikla poginuo je motociklist. Zbog provođenja očevida, cesta je zatvorena za promet od 11:00 sati na dionici od dna Lima do raskrižja za Vrsar. Promet se preusmjerava na obilazni pravac preko Istarskog ipsilona.
Na mjesto nesreće odmah su upućene hitne službe, uključujući Javnu vatrogasnu postrojbu Rovinj, čiji su pripadnici sudjelovali u izvlačenju osoba iz vozila.
U moru trendova zdrave prehrane, ovaj tihi junak ostaje u sjeni, a mi se i dalje držimo zastarjelih mitova – primjerice, da su banane najbolji izvor ovog minerala.
Brojne maškarane grupe okupit će se na Karolini podno Arene i netom prije podneva krenuti na svoje prvo predstavljanje koje će se održati ispred Arene.
Zainteresiranim subjektima organizator manifestacije će omogućiti reprezentativan izložbeni prostor, kratko predstavljanje tvrtke/ ustanove, medijsko praćenje događanja, osvježenje te sve ostale potrebe.
Protiv muškarca se nadležnom sudu podnosi optužni prijedlog poradi počinjenja prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama i Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira.
Do nesreće je došlo kada je 30-godišnjak upravljao mopedom na način kojim se umanjuje stabilnost vozila, odnosno skidao ruke s upravljača te je izgubio nadzor i prevrnuo se.