Pijani Slovenac radio probleme na cesti: naglo kočio, zaustavljao se... PRIVEDEN I KAŽNJEN!

Muškarcu je određen smještaj u posebnoj prostoriji policije te je novčano sankcioniran s 480 eura i zaštitnom mjerom zabrane upravljanja vozilima B kategorije u trajanju od mjesec dana.

PU istarska

25 Lipanj 2025 I 11:36

Pijani Slovenac radio probleme na cesti: naglo kočio, zaustavljao se... PRIVEDEN I KAŽNJEN!
PU istarska

Umaška policija je noćas, 25. lipnja oko 1.25 sati, u Karigadoru zaustavila vozilo, slovenskih registracijskih oznaka, kojim je upravljao 46-godišnjak.

Muškarac je vozilom upravljao pod utjecajem alkohola od 0.74 promila na način da je svojom vožnjom ometao druge sudionike u prometu, odnosno bez opravdanog razloga u više je navrata naglo smanjivao brzinu kretanja, zaustavljajući se na kolniku i pritom ugrožavajući druge sudionike u prometu.

S obzirom da je iskazivao namjeru da će nastaviti s daljnjom vožnjom i činjenjem prekršaja, muškarcu je određen smještaj u posebnoj prostoriji policije te je novčano sankcioniran s 480 eura i zaštitnom mjerom zabrane upravljanja vozilima B kategorije u trajanju od mjesec dana.