Muškarcu kod Rovinja pozlilo tijekom ronjena, prevezen do obale pa u pulsku bolnicu
"Policija je oko 15,10 sati zaprimila dojavu da je prilikom ronjenja u akvatoriju Rovinja pozlilo 30-godišnjem austrijskom državljaninu. Muškarac je prevezen u pulsku bolnicu te još nije poznata težina ozljeda", otkrili su iz PU istarske.
IstraIN
15 Srpanj 2025 I 10:20
Čitatelj IstraIN-a
Tijekom jučerašnjeg dana građane Rovinja zabrinuo je prizor koji su zatekli na parkingu Valdibora.
Naime, na jednom su se mjestu oko 15 sati mogli vidjeti kola hitne medicinske pomoći, policijski brod i brod s roniocima pa smo nakon upita čitatelja odlučili doznati o čemu je riječ.
Nakon što je muškarcu na Valdibori uspješno spašen život te je stabiliziran i prebačen u kola Hitne pomoći, njegovo se zdravstveno stanje ponovno pogoršalo te je izgubio bitku za život.
15:38Prije 93 d04.09.2025
"Policija je oko 15,10 sati zaprimila dojavu da je prilikom ronjenja u akvatoriju Rovinja pozlilo 30-godišnjem austrijskom državljaninu.
Muškarac je prevezen u pulsku bolnicu te još nije poznata težina ozljeda", otkrili su iz PU istarske.
Nakon sjednice održan je i okrugli stol na temu„Jačanje kapaciteta udruga kroz koordinaciju IFUOSI-ja, međusobno partnerstvo i zajednički nastup na državnim i EU projektima“.
Radovi na izgradnji novog autobusnog kolodvora u Rovinju napreduju prema planu, a nakon završenih iskopa započelo je betoniranje velikih temelja nadstrešnice. Riječ je o investiciji vrijednoj gotovo četiri milijuna eura.
Završila je Poljsku akademiju za zoopsihologiju i animaloterapiju u Krakovu, gdje je stekla licencu za rad sa psima. Radila je s psima koji zahtijevaju duboko razumijevanje ponašanja — agresivni, uplašeni, hiperaktivni, udomljeni psi ili oni s problemima separacije.
Na stubištu zgrade na području Trga Republike Hrvatske u Rijeci policija je zatekla teško ozlijeđenu žensku osobu koja je davala znakove života. "Odmah joj je odmah pružena liječnička pomoć, no unatoč pokušaju reanimacije, preminula je", priopćili su iz PU primorsko-goranske.