U lančanom sudaru u Putinima lakše ozlijeđene dvije osobe

U lančanom sudaru četiriju vozila dvije su osobe lakše ozlijeđene, a prema neslužbenim informacijama, 63-godišnjoj vozačici navodno je pozlilo tijekom vožnje, zbog čega je prešla u suprotnu prometnu traku.

Igor Franković
Igor Franković

21 Srpanj 2026 I 13:20

U lančanom sudaru u Putinima lakše ozlijeđene dvije osobe
Foto: IstraIN

Policija još uvijek utvrđuje okolnosti nastanka prometne nesreće koja se u utorak oko 14,50 sati dogodila u Putinima na području općine Kanfanar.

Do nesreće je došlo kada je 63-godišnja vozačica osobnog automobila, iz još uvijek nepoznatog razloga, prešla u suprotnu traku i frontalno se sudarila s drugim vozilom koji je dolazio iz smjera Rovinja, a kojim je upravljao 37-godišnjak.

Ispred njega se nalazilo vozilo koji je prethodno izbjeglo vozilo 63-godišnjakinje, a koji je zakočio rubnjak prevrnuo se na krov i udario u vozilo za prijevoz putnika koje se nalazilo iza, a koji je išao prema Rovinju.

Na teren su odmah upućena dva vozila hitne pomoći, dva vatrogasna vozila te djelatnici policije. Kako su nam potvrdili iz istarske policije, u nesreći su lakše ozljede zadobili 63-godišnja vozačica i 37-godišnji vozač.

Kako smo jučer neslužbeno doznali s terena, 63-godišnjoj vozačici je navodno pozlilo tijekom vožnje nakon čega je prešla u suprotnu traku no, službenih informacija još nema.

Unatoč strašnom prizoru na mjestu nesreće, srećom nije bilo teže ozlijeđenih.