Aleksandar Budisavljević bit će novi direktor Kaštijuna
Aleksandar Budisavljević završio je Fakultet ekonomije i turizma smjer financije, ima dugogodišnje iskustvo u upravljanju procesima, pripremi i izradi strateških projekata te praćenju provedbe financijskih planova. Očekuje se kako će iskustvo i znanje novog direktora biti od velike važnosti u naredn
Na sjednici Skupštine trgovačkog društva Kaštijun, koja će se održati 7. siječnja 2025. godine, Grad Pula predložit će novog direktora Kaštijuna d.o.o. Ukoliko Skupština prihvati prijedlog na toj će sjednici novim direktorom biti imenovan Aleksandar Budisavljević.
Aleksandar Budisavljević završio je Fakultet ekonomije i turizma smjer financije, ima dugogodišnje iskustvo u upravljanju procesima, pripremi i izradi strateških projekata te praćenju provedbe financijskih planova. Očekuje se kako će iskustvo i znanje novog direktora biti od velike važnosti u narednom razdoblju.
U trgovačkom društvu Pula parking počinju pripremne radnje radi pripajanja drugom gradskom trgovačkom društvu Pula usluge i upravljanje te nastavak započetih projekata uređenja parkirališta kod HŽ-a te izgradnja prve javne garažne kuće.
14:48Prije 179 d07.01.2025
Novi direktor imat će zadatak ojačati tim, poboljšati odnose u trgovačkom društvu Kaštijun i bolje komunicirati prema javnosti.
Aleksandar Budisavljević s obavljanjem nove funkcije trebao bi početi nakon Skupštine 7. siječnja 2025. godine.
Meduze, bez obzira na nelagodu koju ponekad izazovu, nisu „neprijatelji“, već prirodni dio morskog ekosustava. Njihova prisutnost može biti indikator promjena u moru, ali i sezonska pojava koja ne mora značiti ništa alarmantno.
Prema navodima organizatora, na mjestu događaja nalazi se 504 tisuće ljudi, čime je ovaj koncert postao najveći glazbeni događaj takve vrste u Hrvatskoj.
Sve počinje već 7. srpnja sa snažnim predznakom romantike, jer vas od 21 sat na starogradskom trgu uz Battistelinu šternu, čeka još jedno izdanje popularnih Vinskih večeri.
Cijene postojećih stambenih objekata također bilježe porast, i to za 4 posto u odnosu na posljednje tromjesečje prošle godine, te za 12,7 posto u usporedbi s prvim tromjesečjem 2024.