Prema službenim podacima sustava eVisitor Hrvatske turističke zajednice za srpanj, Općina Medulin i naša Turistička zajednica Općine Medulin ostvarili su izniman uspjeh – zauzeli su 3. mjesto na listi TOP destinacija Hrvatske prema ukupnom turističkom prometu za mjesec srpanj!
Rezultati za srpanj:
- 812.514 noćenja
- 117.767 dolazaka
Ovim brojkama Općina Medulin se smjestila odmah iza Rovinja i Vira, ispred Poreča, Umaga, Dubrovnika, Splita i mnogih drugih poznatih destinacija.
Još važniji podatak – kada se gledaju samo strani gosti u srpnju, Općina Medulin je druga u cijeloj Hrvatskoj s impresivnih 795.400 noćenja i 114.879 dolazaka.
Također, u segmentu kampova Medulin je peti u državi, s više od 308 tisuća noćenja!
"Ovi rezultati nisu slučajni, rezultat su zajedničkog rada lokalne zajednice, iznajmljivača, ugostitelja, hotelijera, kampova i svih koji svojim trudom i ljubaznošću grade doživljaj koji gosti pamte.
Hvala svim mještanima, turističkim djelatnicima i našim vjernim posjetiteljima što iz godine u godinu biraju Općinu Medulin", poručili su iz Općine Medulin.