JURNJAVA NA IPSILONU Vozio 189 km/h pa ostao bez 10 tisuća kuna i vozačke dozvole

IstraIN

4 Srpanj 2022 I 10:28

JURNJAVA NA IPSILONU Vozio 189 km/h pa ostao bez 10 tisuća kuna i vozačke dozvole

Tijekom proteklog vikenda, od 1. do 3. srpnja, na području Policijske uprave istarske evidentirano je 19 prometnih nesreća, od kojih jedna s poginulim osobom, sedam nesreća s ozlijeđenim osobama i 11 prometnih nesreća s materijalnom štetom. U prometnim nesrećama dvije osobe smrtno su stradale, a devet osoba je lakše ozlijeđeno.

Policijski službenici su tijekom vikenda kontrolirali ukupno 460 vozača i vozila. Iz prometa je isključeno 17 vozača i sedam vozila. Utvrđeno je 224 prekršaja, od kojih izdvajamo prekršaj nepropisne brzine kretanja zabilježen na Istarskom ipsilonu.

Naime, u petak, 1. srpnja oko 15.35 sati, policijskim službenici su na Istarskom ipsilonu, na dionici Baderna-Višnjan zaustavili automobil Audi, pulske registracijske oznake, kojim je upravljao 54-godišnji vozač, brzinom od 189 km/h, na mjestu gdje je ograničenje brzine 110 km/h.

Zbog počinjenog prekršaja prekoračenja brzine, vozaču je određena kazna u iznosu od 10.000 kuna i izrečena mu je zaštitna mjera zabrane upravljanja motornim vozilom B kategorije u trajanju od tri mjeseca.

Ostavite komentar