
U Svetom Lovreču idućeg vikenda zanimljiva događanja povodom Međunarodnog dana muzeja
19:15Prije 15 min11.05.2025
Foto: Ilustracija
Nakon nedavnog stravičnog ubojstva u Valbandonu i pokušaja ubojstva majke i brata u Puli, sinoć u najvećem istarskom gradu, ponovno drama.
Naime, na sedmom katu u neboderu u Krležinoj ulici oko 20 sati policija je postupala zbog dojave da jedan od stanara, muškarac u dobi od tridesetak godina u svom stanu nožem prijeti majci koja je uspjela pobjeći iz stana i alarmirati policiju.
Muškarac je prije nego što ga je odvela policija prijetio susjedima i zaključao se u stan. Dramu su okončali interventni policajci odvevši ga na ispitivanje.
Porečka je policija provela kriminalističko istraživanje i utvrdila sumnju da je 29-godišnjakinja počinila kazneno djelo neovlaštena proizvodnja i promet drogama.
11:37Prije 7 h11.05.2025
Zbog iznude i prijetnji u Istri uhićena dva muškarca: Policija pronašla drogu, streljivo i zračnu pušku.
11:02Prije 8 h11.05.2025
Ove godine na istarskim prometnicama poginulo je osam osoba, dok je prošle godine u ovo vrijeme u prometnim nesrećama smrtno stradala samo jedna osoba!
09:37Prije 9 h11.05.2025
U Istri su se noćas dogodile dvije prometne nesreće s najtežim posljedicama te su svoje živote izgubile dvije mlade osobe.
09:13Prije 10 h11.05.2025
Jedna je osoba noćas izgubila život u prometnoj nesreći na državnoj cesti D48 između Bonaci i Baderne, nakon što je osobno vozilo izletjelo s kolnika.
05:11Prije 14 h11.05.2025
Jedna je osoba smrtno stradala u teškoj prometnoj nesreći u labinskoj Ulici Matije Vlačića Ilirika, gdje je osobno vozilo izletjelo s ceste i udarilo u parkirana vozila.
23:08Prije 20 h10.05.2025
Ostavite komentar