Plesne večeri za umirovljenike u Puli se nastavljaju i u 2026. godini!
Novi termini planirani su za 30. siječnja, 13. i 27. veljače te 13. i 27. ožujka, dok će se nakon ljetne pauze druženja nastaviti i na jesen.
12:31Prije 27 min27.12.2025
Dvije su osobe lakše ozlijeđene jučer oko 18 sati nedaleko Svete Marine prilikom pada s četverociklom u provaliju.
Nesreća se dogodila kada je kada je 49-godišnji češki državljanin upravljao četverociklom šumskim putem, iz smjera Drenja u smjeru Svete Marine. Na makadamskom putu, vozač je zbog neprilagođene brzine kretanja izgubio nadzor nad četverociklom te udario u stablo nakon čega je zajedno s 57-godišnjom putnicom, češkom državljankom, pao u provaliju dubine cca 5 metara.
Ozlijeđenom vozaču i putnici pružena je pomoć u pulskoj bolnici gdje je utvrđeno da su lakše ozlijeđeni.
Policijska uprava istarska upozorava vozače da obrate pozornost na cestama izvan naselja na neočekivanu pojavu divljači.
10:47Prije 1 d26.12.2025
Zbog vožnje pod utjecajem alkohola i neprilagođene brzine sletio s kolnika i teško se ozlijedio.
10:07Prije 1 d26.12.2025
Ostavite komentar