
Mjesec ponosa u Puli: PRIDE GRE NAPRID, ZA PONOS, NE ZA STID!
Mjesec ponosa podsjetnik je upravo na borbu, hrabrost i ljubav, na sve one osobe koje su se usudile biti svoje u svijetu koji im to nije uvijek dopuštao.
12:40Prije 14 min07.06.2025
Turistička kompanija Aminess započela je s izgradnjom hotela za svoje zaposlenike u Novigradu. Hotel sa svim preduvjetima za sudjelovanje na komercijalnom tržištu bit će spreman za sezonu 2020. godine.
Lokacija novog hotela u Novigradu koji se proteže na 2.500 četvornih metara nalazi se na svega deset minuta od najudaljenijeg Aminessovog objekta. Imat će recepciju, zajedničku kuhinju s blagovaonicom, parking te zatvorenu prostoriju za čuvanje bicikala. Sobe će većinom biti dvokrevetne s vlastitom kupaonicom te francuskim balkonom ili terasom, modernim namještajem i TV prijemnikom te sustavom grijanja i hlađenja. Zaposlenicima će, osim besplatnog Wi-Fi pristupa, na raspolaganju biti i zajednički prostor s dnevnim boravkom, te posebno opremljene prostorije za pranje, sušenje i glačanje odjeće.
„Zadovoljni i sretni zaposlenici ključ su uspjeha kompanije. Stoga smo, uz benefite koje nudimo, odlučili izgraditi hotel za zaposlenike u kojem će se osjećati ugodno. Time ćemo svim zaposlenicima koji dolaze iz drugih krajeva ponuditi još kvalitetniji smještaj s brojnim pogodnostima“, izjavila je Sanja Žužić, voditeljica ljudskih resursa.
Aminess kontinuirano ulaže u poboljšanje uvjeta rada svih svojih zaposlenika koji ističu Aminess kao idealno mjesto za rad, učenje i napredak. To dokazuje i certifikat Poslodavac Partner koji je Aminess primio treću godinu zaredom. Uz to, Aminess ima jednu od najvišu osnovicu za obračun plaće u turizmu i mogućnost mjesečnog neto dodatka kojim se zaposlenici dodatno nagrađuju sukladno kvaliteti rada i ophođenja prema gostima.
Strani turisti ostvarili su 956 tisuća dolazaka i 2,8 milijuna noćenja, što je za 17,5% više dolazaka i za 21,6% više noćenja u odnosu na travanj 2024.
16:08Prije 20 h06.06.2025
Ostavite komentar