VOZIO PIJAN U SUPROTNOM SMJERU: Policija u Puli zaustavila 27-godišnjaka bez vozačke
Kontrolom je utvrđeno kako muškarac upravlja pod utjecajem alkohola od 1.15 promila u suprotnom smjeru.
13:18Prije 4 min03.04.2026
Umag će 5. i 6. listopada biti domaćin Psicoblog natjecanja u slobodnom penjanju bez zaštitne mreže ili užeta! [Psicobloc Open Series]
Trenutno se obavljaju zadnje pripreme na montažnoj konstruciji visokoj 16 metara kako bi spremno dočekala sve sudionike.
Prema najavama organizatora, u ovom se natjecanju dva penjača natječu u brzini slobodnog penjanja do visine od 16 m zida koji je montiran iznad vode.
Duel prezentira brzinu, agilnost i izdržljivost svakog natjecatelja, a gledateljima pruža vrhunsku atmosferu ispunjenu napetošću i neizvjesnošću.
Ne propustite 5. listopada od 8:00 do 20:30, te 6. listopada od 8:00 do 20:00, doći na na ribarski gat, na Obali J.B.Tita, u centru Umaga.
Osim samog natjecanja očekuju vas i druge atrakcije, a ulaz je za sve gledatelje besplatan.
Rezervacije turističkog smještaja putem internetskih platformi u Hrvatskoj i dalje snažno rastu, pokazuju najnoviji podaci Državnog zavoda za statistiku.
06:45Prije 6 h03.04.2026
Uskrsni vikend u Puli donosi vrhunska vina i gastronomiju – od 3. do 6. travnja Giardini će ugostiti deset vinara južne Istre uz glazbeni program i bogatu ponudu delicija.
18:31Prije 18 h02.04.2026
Pulska Tržnica ove subote ponovno postaje mjesto druženja i dobre spize – za građane se priprema tradicionalna uskrsna fritaja od čak 1.600 jaja, uz šparoge, kapulu i glazbeni program.
09:40Prije 1 d02.04.2026
U Puli je preminuo Said Muharemi, svima poznatiji kao Mujo – tihi i prepoznatljivi lik gradskih ulica koji je godinama svakodnevno hranio golubove i postao dio identiteta grada.
08:16Prije 1 d02.04.2026
Kroz niz monologa, predstava publiku vodi od smijeha do trenutaka tišine, otvarajući pitanja o međuljudskim odnosima i gubitku autentične komunikacije.
22:07Prije 1 d01.04.2026
Uz bogat program događanja, proljeće je idealno vrijeme za istraživanje Pule – od šetnji uz more do otkrivanja skrivenih kutaka grada prije ljetne gužve.
20:28Prije 1 d01.04.2026
Ostavite komentar