Ansambl E4 u utorak nastupa na pulskom Forumu: Publiku očekuju bezvremenski glazbeni hitovi

U sklopu manifestacije Glazba i grad, Ansambl E4 u utorak, 4. kolovoza, održat će koncert na pulskom Forumu. Posjetitelje od 21 sat očekuje večer ispunjena bezvremenskim plesnim i filmskim evergreenima.

Ana Totman
Ana Totman

3 Kolovoz 2026 I 15:40

Ansambl E4 u utorak nastupa na pulskom Forumu: Publiku očekuju bezvremenski glazbeni hitovi
foto: PO grada Pule

Pulski Forum u utorak, 4. kolovoza, od 21 sat bit će domaćin novog programa manifestacije Glazba i grad, u sklopu koje će nastupiti Ansambl E4.

Publiku očekuje večer posvećena bezvremenskim glazbenim temama prošlog i pretprošlog stoljeća, uz plesne i filmske evergreene u ritmovima valcera, beguinea, tanga i cha-cha-cha.

Ansambl djeluje u sastavu Udruge Puhački orkestar grada Pule, a čine ga Nataša Dragun i Jasmina Lorin na flautama, Branka Tomašić Ramadanski na violončelu, Anica Franjul na klavijaturama, Sandro Peročević na kontrabasu te Andrej Barac na bubnjevima.

Glazbene aranžmane potpisuje jazz pijanist i skladatelj Davor Lorković.

Koncert je dio programa Glazba i grad, čiji su pokrovitelji Grad Pula i Turistička zajednica grada Pule, dok je organizator SAKUD Pula.

Riječ je o četvrtom od ukupno sedam ljetnih koncerata koje je pripremila Udruga Puhački orkestar grada Pule. Nakon nastupa Ansambla E4, publiku na Forumu očekuju još koncerti Big Banda Pula 13. kolovoza, Puhačkog orkestra grada Pule 20. kolovoza te zajednički nastup Ansambla E4 i Klape Teranke 25. kolovoza.