Kao i što smo najavili, prva tura u Hrvatskoj pod nazivom ’Rimac Trailblazers Tour’ namijenjena nekolicini vlasnika Rimac Neveri iz cijeloga svijeta, završila je u Istri.
Naime, tura je počela u Zagrebu gdje se Mate Rimac pridružio vlasnicima iz SAD-a, Meksika, Češke, Velike Britanije i drugih zemalja u vlastitoj Neveri.
Ture s vlasnicima čest su format u svijetu hiperautomobila – privatni događaji na kojima vlasnici imaju priliku povezati se kroz zajedničku strast prema automobilima i vrhunskim destinacijama. Za prvu takvu turneju s Neverama, izbor bila je upravo – Hrvatska, a istra završava u Istri.
13:26Prije 232 d02.04.2025
Ture s vlasnicima čest su format u svijetu hiperautomobila – privatni događaji na kojima vlasnici imaju priliku povezati se kroz zajedničku strast prema automobilima i vrhunskim destinacijama. Za prvu takvu turneju s Neverama, izbor bila je upravo – Hrvatska.
Tako su jučer impresivni Rimac automobili stigli i u pulsku Arenu, gdje se s njima fotografirao i sam župan Boris Miletić.
"Imao sam priliku sjesti u Neveru i stvarno je impresivna! Svaka čast Mati Rimcu na ovom čudu na kotačima!", poručio je Miletić u svojoj objavi.
Društvo za robotiku Istra organizira dvije besplatne manifestacije „Robotika: Put u budućnost“ u Labinu i Puli, namijenjene popularizaciji robotike među djecom i odraslima. Radionice su otvorene za sve starije od 7 godina.
Na sjednici Županijske skupštine vijećnik iz redova Možemo!, Slaven Boljun, zatražio je jasne informacije o tijeku projekta te podsjetio da se o obnovi rive tijekom predizborne kampanje mnogo govorilo, dok se rasprava posljednjih mjeseci znatno utišala.
Predstava „Baka Zima“, nastala prema priči braće Grimm, koja donosi zimsku bajku o marljivoj djevojčici, susretu s čarobnom bakom Zime i poruci da se dobrota i rad uvijek isplate.
Udruga Zajednica mama iz Istre predstavila je u Pazinu novi ciklus Programa Postpartum podrške 2025./2026., koji obuhvaća osam grupnih radionica i predavanja, individualnu stručnu pomoć te dodatne sadržaje poput posjeta rodilištu i podrške pri dojenju.
Udruga Zelena Istra i „Građani Pule“ pozivaju na marš protiv nasilja i fašizma 30. studenog, upozoravajući na porast mržnje i radikalizacije te poručujući da je vrijeme za jasan „NE fašizmu, NE nasilju“.
Kada se ormar promišlja kao dekorativni i funkcionalni akcent, spavaća soba dobiva mir, ritam i red. Za brzi pregled stilova, boja i rješenja, najprije pogledajte online što Namještaj Mima nudi.
Jedan od najprepoznatljivijih simbola pulske glazbene i klupske scene 80-ih godina, diskoteka Piramida, danas stoji napuštena, obrasla i u sve gorem stanju, bez ikakvog vidljivog plana za obnovu ili namjenu. Nekad je bila sinonim zabave i života — danas je podsjetnik na propuštene prilike.
Zbog velikog interesa građana, ove se godine vraća klizalište koje će biti otvoreno od 12. prosinca 2025. do 10. siječnja 2026., svakoga dana od 10 do 22 sata, a bit će besplatno za sve građane i posjetitelje!
Sve više muškaraca prepoznaje važnost brige o mentalnom zdravlju, no stigma i dalje često sprječava otvoren razgovor i potražnju pomoći. Upravo zato ključnu ulogu imaju rana edukacija, mediji, podrška partnera i društvo koje umjesto osude potiče empatiju i razumijevanje.
Koncert u Areni donijet će novi koncept uz presjek kroz tri desetljeća karijere, od ranih rave himni do najnovijih radova, izveden u revitaliziranom live formatu koji spaja ambijentalnu elektroniku, soul vokale i rave energiju
Manifestacija će se održati tijekom tri vikenda, od 22. studenog do 7. prosinca 2025., uz besplatne degustacije i mogućnost sudjelovanja u procesu destilacije.
Udruga Vita Nova s ponosom poručuje da će sredstva prikupljena ovogodišnjim koncertom omogućiti kvalitetnije opremanje novog prostora udruge — mjesta gdje će se odvijati radionice, terapijski programi, susreti podrške i sve aktivnosti koje donose snagu onima koji se suočavaju s bolešću.