
U teškoj prometnoj nesreći kod Savičente poginula jedna osoba
U nesreći su sudjelovali osobni automobil i teretno vozilo, a točne okolnosti još uvijek nisu poznate.
23:25Prije 3 h18.04.2025
Mirjana Radulović i Branimir Slijepčević, utemeljitelji i voditelji pulskog Radio Rojca, jučer su privedeni u policijsku postaju. Pulski Možemo! oštro osuđuje pretjerane postupke službenika MUP-a.
Mirjana Radulović i Branimir Slijepčević, utemeljitelji i voditelji pulskog Radio Rojca, jučer su privedeni u policijsku postaju, o čemu smo pisali ovdje.
Pulski Možemo! oglasio se priopćenjem koje prenosimo u nastavku.
"Najoštrije osuđujemo pretjerane postupke službenika MUP-a pri uhićenju Mirjane Radulović i Branimira Slijepčevića.
Smatramo da za privođenje u lisicama nije bilo razloga, te da su uhićeni s pravom frustrirani zbog neučinkovitosti policije da zaštite korisnike i imovinu Rojca od učestalih napada.
Neprihvatljivo je da se prema prijaviteljima koristi sila i da ih se odvodi u lisicama!", poručili su iz Možemo! Pula.
Kampanja koju vodi, kaže, nije temeljena na osobnim ambicijama, već na uvjerenju da politika može biti ozbiljan posao koji donosi konkretne koristi građanima.
18:30Prije 8 h18.04.2025
Na području MO Vidikovac živi oko 6000 stanovnika, a kvalitetnog prostora društvenog života nema, kaže Radojčić.
13:54Prije 1 d17.04.2025
"Dakle nije točno, kako mnogi tvrde, da smo za 24.000 kuna kupili zemlju od Grada Buje i na njoj izgradili kuću, nego smo kupili česticu s ruševnom kućom od privatne osobe te komad zemlje od Grada Buje kojim smo formirali okućnicu."
09:25Prije 1 d17.04.2025