Bivši kapetan Istre 1961, Slavko Blagojević ostaje uz klub – preuzima ulogu pomoćnog trenera!
Svojim dolaskom u stožer, Blagojević donosi prepoznatljivo vodstvo, motivaciju i znanje, a cilj je jasan – nastaviti s razvojem i stvaranjem novih pobjeda.
Nakon što je na kraju prošle sezone završio svoju igračku karijeru, dugogodišnji kapetan i ikona kluba Istre 1961, Slavko Blagojević, ostaje uz svoje zeleno-žute – ali sada u novoj ulozi.
Blagojević se pridružuje stručnom stožeru prve momčadi kao drugi pomoćni trener, čime započinje novo poglavlje u klupskoj povijesti.
Tijekom odigravanja nogometne utakmice došlo je do protupravnog ponašanja zasad neutvrđenog broja navijača domaće i gostujuće momčadi koji su koristili pirotehnička sredstva te policijski službenici nastavljaju poduzimati aktivnosti u cilju utvrđivanja identiteta tih osoba.
Bivši trener Istre 1961 Gonzalo Garcija dočekan je zvižducima na Drosini, gdje su navijači porukom na transparentu jasno pokazali što misle o njegovom odlasku u Hajduk.
19:02Prije 25 d19.10.2025
Iz kluba poručuju kako Slavku zahvaljuju na godinama predanosti, borbe i vođenja momčadi s terena, te ističu da je svojim iskustvom i karakterom zaslužio ostati važan dio ekipe i u stručnom dijelu.
Svojim dolaskom u stožer, Blagojević donosi prepoznatljivo vodstvo, motivaciju i znanje, a cilj je jasan – nastaviti s razvojem i stvaranjem novih pobjeda.
Nogometaši Istre 1961 upisali su vrijednu pobjedu na svom terenu svladavši Varaždin 1:0, a odlučujući pogodak postigao je Stjepan Lončar u 63. minuti susreta.
19:55Prije 41 d03.10.2025
Čestitamo Slavku Blagojeviću na novoj ulozi i želimo mu puno uspjeha u trenerskoj karijeri!
U hotelu Valamar Diamant, koja će se povodom Svetog Maura, zaštitnika grada Poreča, održati u subotu 22. studenog s početkom u 20.30 sati, pod motom "Dobro je činiti dobro" biti će održana humanitarna večer s plemenitim ciljem.
Nadležne gradske službe zaprimile su veći broj dojava građana zbog učestalog pojavljivanja divljih svinja na području Velog Vrha, Valmada, Busolera i Štinjana.
Saborska zastupnica stranke Možemo! Dušica Radojčić upozorila je da se pod krinkom “priuštivog stanovanja” otvara mogućnost gradnje čak i na poljoprivrednom i šumskom zemljištu, bez stvarne kontrole i javnog interesa.
Namijenjen je organizacijama u području zaštite okoliša, klimatskog aktivizma i društvene pravde, ali će biti koristan i organizacijama koje djeluju u drugim aktivističkim područjima.
U jednosatnom susretu Ana je djeci pročitala slikovnicu te potaknula razgovor o važnim temama – kako biti dobar prijatelj, kako reagirati na nepravdu i kako prepoznati tuđe osjećaje.
Ovim sjajnim rezultatima mladi judaši Istarskog borca potvrdili su svoj talent i predan rad te još jednom istaknuli Pulu kao značajan centar mladog juda u regiji.
Na stadionu Rujevica dogodio se emotivan susret koji je razveselio istarske navijače AC Milana – članovi udruge Milan Club Milanistra upoznali su kapetana hrvatske reprezentacije Luku Modrića i zajedno s njim snimili fotografiju koja je ubrzo osvojila društvene mreže.
Dance Cup Poreč još je jednom potvrdio da grad može nositi velika sportsko-plesna natjecanja, a rezultati USB-a jasno pokazuju da porečke sportašice i sportaši u prosinac ulaze spremni za izazov Svjetskog prvenstva WDSF-a u Budimpešti.
Unatoč tehničkim problemima i brojnim nesrećama ove sezone, Alex Šćulac završio je sezonu na 8. mjestu ukupnog poretka Centralnoeuropskog prvenstva u klasi DD2.