VIŽINADA: Dječje igralište u Vranjem Selu uskoro u novom ruhu
Cilj svega je da igrališta u prvom redu postanu sigurnija i da se mogu koristiti i nakon kišnih razdoblja, ali i da se smanje troškovi njihovog održavanja.
10:05Prije 9 min15.03.2026
Darko Podnar, bivši član Uprave Istre 1961 koji je posljednjih godina djelovao u Dinamu, na izlaznim je vratima maksimirskog kluba nakon povijesnih izbora po principu „jedan član, jedan glas“.
Promjene u zagrebačkom Dinamu nakon povijesnih izbora po principu „jedan član, jedan glas“ donose i prve odluke na vrhu kluba. Prema neslužbenim informacijama koje prenosi Jutarnji list, Darko Podnar više neće biti član Uprave Dinama.
Iako će formalna verifikacija odluke pričekati potvrdu izbornih rezultata od strane Verifikacijske komisije, koja ima rok od 15 dana, očekuje se da će Podnar napustiti Upravu i ranije.
Darko Podnar u Dinamo je ušao posljednjom odlukom Barišićeva Izvršnog odbora, u trenutku kada se naslućivalo da klub ulazi u razdoblje velikih promjena.
Posebno je zanimljivo da je riječ o bivšem članu Uprave pulske Istre 1961, gdje je obavljao važnu ulogu prije prelaska u Maksimir.
NK Istra 1961 predstavila je novo pojačanje za budućnost. U Pulu je stigao 18-godišnji gambijski ofenzivac Ebou Sama koji je sa zeleno-žutima potpisao dugoročni ugovor do ljeta 2030. godine.
16:33Prije 17 h14.03.2026
Nakon pet uzastopnih poraza zeleno-žute u nedjelju čeka teško gostovanje kod Rijeke na Rujevici. Uoči derbija 26. kola SuperSport HNL trener i igrači poručuju – vrijeme je za prekid crnog niza.
16:29Prije 1 d13.03.2026
Završnica ovogodišnjeg ATP turnira Plava Laguna Croatia Open Umag igrat će se u subotu, 18. srpnja, a organizatori su potvrdili dolazak još jednog velikog imena svjetskog tenisa – 19. igrača svijeta Alejandra Davidovicha Fokine.
12:03Prije 1 d13.03.2026