Neobičan incident u Fažani: Troje ljudi prijetilo državljaninu Srbije i uzelo mu majicu
Policijski službenici provode kriminalističko istraživanje i utvrđuju okolnosti događaja.
13:23Prije 55 d13.10.2025
Policija sumnjiči 35-godišnjaka da je 2. lipnja u jutarnjim satima iz trgovine u Ulici Sv. Martina u Vrsaru otuđio nekoliko desetaka komada suhomesnatih proizvoda i alkoholnih pića čime je oštetio pravnu osobu iz Rijeke za nekoliko stotina eura.
Porečka policija je dovršila kriminalističko istraživanje nad 35-godišnjakom i 32-godišnjakom i utvrdila sumnju da su počinili dva kaznena djela krađe.
Policija sumnjiči 35-godišnjaka da je 2. lipnja u jutarnjim satima iz trgovine u Ulici Sv. Martina u Vrsaru otuđio nekoliko desetaka komada suhomesnatih proizvoda i alkoholnih pića čime je oštetio pravnu osobu iz Rijeke za nekoliko stotina eura.
Policijski službenici provode kriminalističko istraživanje i utvrđuju okolnosti događaja.
13:23Prije 55 d13.10.2025
Nepoznati je počinitelj, u noći s 28. na 29. rujna u Radmanima, iz otključanog automobila otuđio novac, čime je oštetio 59-godišnjaka za više stotina eura. Policijski službenici poduzimaju mjere i radnje u cilju što bržeg pronalaska počinitelja.
15:12Prije 68 d30.09.2025
Osumnjičeni je po dovršetku kriminalističkog istraživanja 29. srpnja u večernjim satima, uz kaznenu prijavu, priveden u pritvorsku jedinicu PU istarske.
Također, policija je kriminalističkim istraživanjem utvrdila sumnju da je 32-godišnjak, 28. srpnja u jutarnjim satima iz trgovine u Ulici Rade Končara u Poreču, otuđio razna alkoholna pića, čime je oštetio pravnu osobu iz Poreča za nekoliko stotina eura. U trenutku uhićenja muškarac je kod sebe imao vrećicu s manjom količinom kokaina te se protiv njega podnosi optužni prijedlog zbog prekršaja iz Zakona o suzbijanju zlouporabe droga.
Policija provodi kriminalistička istraživanja s ciljem pronalaska počinitelja i poziva građane da, ako imaju saznanja o događajima, to prijave nadležnim službama.
12:34Prije 76 d22.09.2025
Kako bi se smanjio broj ovakvih događaja, Policijska uprava istarska apelira na građana da i sami vode računa o svojoj svakodnevnoj zaštititi te da zaštite svoju imovinu.
12:18Prije 80 d18.09.2025
Zbog sumnje da je počinio kazneno djelo krađe, muškarac je uz kaznenu prijavu 29. srpnja u večernjim satima, priveden u pritvorsku jedinicu PU istarske.
48-godišnjak je kažnjen novčanom kaznom u iznosu od 1.280 eura te mu je izrečena zaštitna mjera zabrane upravljanja motornim vozilom B kategorije u trajanju od tri mjeseca.
11:14Prije 9 h07.12.2025
Nakon dovršetka kriminalističkog istraživanja, osumnjičeni je uz kaznenu prijavu u večernjim satima 6. prosinca priveden u pritvorsku jedinicu Policijske uprave istarske.
10:20Prije 10 h07.12.2025
Protiv 23-godišnjaka bit će pokrenut prekršajni postupak zbog prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama.
10:00Prije 10 h07.12.2025
Na stubištu zgrade na području Trga Republike Hrvatske u Rijeci policija je zatekla teško ozlijeđenu žensku osobu koja je davala znakove života. "Odmah joj je odmah pružena liječnička pomoć, no unatoč pokušaju reanimacije, preminula je", priopćili su iz PU primorsko-goranske.
11:56Prije 1 d06.12.2025