
Na Turnini u Rovinju došlo do prometne nesreće
Očevidac javlja kako se uz cestu nalazi oštećeni osobni automobil. "Razbijena je prednja strana vozila, a uz njega se nalazi i kotač koji je otpao", poručuje.
17:33Prije 48 d02.09.2025
U Rovinju je u subotu 16. kolovoza 2025. oko 21:30 sati došlo do prometne nesreće u kojoj je ozlijeđen 56-godišnji slovenski državljanin.
U Rovinju je u subotu 16. kolovoza 2025. oko 21:30 sati došlo do prometne nesreće u kojoj je ozlijeđen 56-godišnji slovenski državljanin.
Nesreća se dogodila u Ulici Stjepana Radića, na raskrižju s Omladinskom ulicom i Ulicom M. B. Cio, što je jedno od opasnijih križanja u Rovinju, na kojem su se već događale prometne nesreće.
Očevidac javlja kako se uz cestu nalazi oštećeni osobni automobil. "Razbijena je prednja strana vozila, a uz njega se nalazi i kotač koji je otpao", poručuje.
17:33Prije 48 d02.09.2025
Vozač bicikla zadobio je lake tjelesne ozljede, dok je na vozilu i biciklu nastala materijalna šteta. Policija podsjeća vozače da poštivaju prometne propise i obavezno propuste sva vozila koja imaju prednost prolaska, kako bi se spriječile ovakve nesreće.
09:33Prije 49 d01.09.2025
Nepoznati vozač osobnog automobila ušao je u raskrižje ne poštujući prednost prolaska te pritom oduzeo prednost mopedu koji se kretao Omladinskom ulicom. Moped je vozio 56-godišnji slovenski državljanin, a na sjedalu iza njega nalazila se 55-godišnja sunarodnjakinja.
Kako bi izbjegao sudar, vozač mopeda naglo je zakočio, zbog čega su on i putnica pali na tlo. Vozač je pritom zadobio lakše tjelesne ozljede, koje su odmah na mjestu događaja pregledali djelatnici Hitne medicinske pomoći Rovinj.
Vozač nije držao potrebit razmak dok se kretao iza automobila, srbijanskih registracijskih oznaka, kojim je neposredno ispred njega upravljao 34-godišnji srbijanski državljanin, a koji je zbog gužve u prometu usporavao brzinu kretanja, pa je udario u njegov stražnji dio.
11:14Prije 53 d28.08.2025
Nakon što je kamper zakačio kabel, došlo je do povlačenja nosača (stupa), koji je puknuo u donjem dijelu i pri padu oštetio metalnu ogradu i stup ograde u vlasništvu Lovačkog društva „Rovinj“.
17:11Prije 63 d18.08.2025
Vozač automobila se nakon nesreće udaljio u nepoznatom smjeru, a policija traga za njim.
Prilikom pretrage doma kojeg osumnjičeni koristi na adresi na širem području Višnjana, policijski službenici su pronašli tri PVC vrećice sa sadržajem marihuane bruto težine 89.6 grama, 11 grama i 0.6 grama, zatim 0.6 grama amfetamina, digitalna vaga i više PVC vrećica namijenjenih za pakiranje droge
15:12Prije 7 h20.10.2025
U Labinu se tijekom vikenda ponovno dogodio vandalski čin – igralište Osnovne škole Matije Vlačića jutros je dočekalo učenike i učitelje s razbijenim stolicama, oštećenom zaštitnom ogradom i razbacanim otpadom, što je još jedan u nizu napada na javnu imovinu u ovom gradu
14:14Prije 8 h20.10.2025
Tijekom odigravanja nogometne utakmice došlo je do protupravnog ponašanja zasad neutvrđenog broja navijača domaće i gostujuće momčadi koji su koristili pirotehnička sredstva te policijski službenici nastavljaju poduzimati aktivnosti u cilju utvrđivanja identiteta tih osoba.
11:31Prije 11 h20.10.2025
Poradi bojazni da će nastaviti sa činjenjem prekršaja, muškarac je smješten u posebne prostorije policije do prestanka djelovanja opojnog sredstva, a izrečena mu je i novčana kazna od 2.820 eura i zaštitna mjera zabrane upravljanja motornim vozilima B kategorije u trajanju od šest mjeseci.
11:11Prije 11 h20.10.2025
Muškarca se sumnjiči da je 14. listopada u dva navrata na pulskom području stavio u opticaj krivotvorene novčanice od 50 eura i koristio ih kao prave, odnosno platio je gorivo i dostavu paketa krivotvorenim novčanicama.
11:11Prije 11 h20.10.2025
Gradonačelnik Labina Donald Blašković oštro je reagirao na pokušaj napastovanja djevojčice u Rapcu, poručivši da za seksualne predatore traži – izgon iz Hrvatske.
21:54Prije 1 d19.10.2025
Po dovršetku kriminalističkog istraživanja protiv 44-godišnjaka se zbog neovlaštene proizvodnje i prometa drogama i omogućavanja trošenja droga podnosi kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu.
11:50Prije 1 d19.10.2025
Ozlijeđenom vozaču pružena je pomoć u riječkoj bolnici gdje je zbog teških ozljeda zadržan na liječenju.
10:53Prije 1 d19.10.2025