Pulska je policija dovršila kriminalističko istraživanje nad 35-godišnjakom i 28-godišnjakinjom te je utvrdila sumnju da su počinili kazneno djelo krađa.
Naime, policijski službenici su postupajući po dojavi, 27. rujna oko 18,20 sati u prostoriji nekadašnjeg kamenoloma u Ulici Valmarinski put u Puli zatekli muškarca i ženu za koje se posumnjalo da su otuđili razni alat iz kampera i kamiona, čime su oštetili dvojicu muškaraca 55-godišnjaka, 51-godišnjaka i pravnu osobu iz Pule za nekoliko tisuća kuna.
Oboje su uhićeni te se protiv njih nadležnom državnom odvjetništvu podnosi kaznena prijava u redovnom postupku.
75-GODIŠNJAKINJA OTUĐILA MOBITEL
Umaška je policija dovršila kriminalističko istraživanje nad 75-godišnjom talijanskom državljankom te je utvrdila sumnju da je počinila kazneno djelo krađa.
Ženu se sumnjiči da je 27. rujna oko 12.30 sati u kockarnici u Zemljoradničkoj ulici u Umagu otuđila mobitel, čime je oštetila 55-godišnju talijansku državljanku za nekoliko tisuća kuna.
Otuđen mobitel, vraćen je vlasnici dok se protiv osumnjičene nadležnom državnom odvjetništvu podnosi kaznena prijava u redovnom postupku.
MUŠKARAC U VALBANDONU UKRAO MOTOR
Pulska je policija dovršila kriminalističko istraživanje nad 30-godišnjakom te je utvrdila sumnju da je počinio kazneno djelo krađa.
Muškarca se sumnjiči da je u periodu od 21. srpnja do 4. rujna u Valbandonu otuđio moped Kymco, čime je oštetio 38-godišnjakinju za nekoliko tisuća kuna.
Protiv osumnjičenog se nadležnom odvjetništvu podnosi kaznena prijava u redovnom postupku.