PROBILA OGRADU I AUTOM SLETILA U 'ROCK CAFFE' U nesreći poginuo gost kafića, 34-godišnjak iz Labina - četiri osobe prevezene u bolnicu

IstraIN

15 Prosinac 2019 I 06:49

PROBILA OGRADU I AUTOM SLETILA U 'ROCK CAFFE' U nesreći poginuo gost kafića, 34-godišnjak iz Labina - četiri osobe prevezene u bolnicu

Strašna prometna nesreća dogodila se noćas u Labinu kada je osobni automobil sletio u Rock caffe, mjesto okupljanja brojnih mladih.

U nesreći je jedna osoba smrtno stradala. Naime, prilikom 'ulijetanja' automobila u kafić, ozlijeđeno je pet osoba od čega je jedna nažalost podlegla ozljedama u kolima hitne pomoći.

Kako doznajemo od dežurnog OKC-a, do nesreće je došlo oko 23:45 sati kada je 28-godišnjakinja iz Pule upravljala osobnim automobilom VW iz smjera Rijeke prema Rapcu te je dolaskom na križanje započela sa skretanjem u lijevo.

Prilikom skretanja djevojka je prednjim kotačem 'zakačila' odnosno udarila u rubnik, vozilom skrenula u lijevo, probila metalnu terasu i nakon  probijanja prednjim djelom vozila udarila u grupu posjetitelja.

Od silince udarca 34-godišnjak iz Labina je u kolima hitne pomoći podlegao ozljedama dok su dvije osobe sa teškim ozljedama prevezene u riječki KBC a dvije sa lakšim, u Opću bolnicu Pula.

FOTO: Glas Istre

Ostavite komentar