BARAKUDE STIŽU U ROVINJ Odradit će pripreme za Svjetsko prvenstvo u Dohi

IstraIN

20 Siječanj 2024 I 10:41

BARAKUDE STIŽU U ROVINJ Odradit će pripreme za Svjetsko prvenstvo u Dohi

Rovinj, istarski gradić koji je najpoznatiji po svom turističkom potencijalu, iz godine u godinu je i omiljeno odredište mnogim sportašima koji upravo ovdje dolaze na pripreme.

Mahom su to nogometaši, reprezentativci ili veliki domaći i strani klubovi, no Rovinj su kao lokaciju za pripreme sada odabrali i hrvatski vaterpolisti, reprezentativci koji se pripremaju za Svjetsko prvenstvo u Dohi koje će se održati u veljači.

Naime, Barakude stižu u Rovinj u ponedjeljak, 22. siječnja, nakon što su na nedavnom Europskom prvenstvu u Zagrebu osvojili srebro i boravit će u Rovinju do kraja tjedna, a trenirat će u novom Gradskom bazenu koji je otvoren u ožujku prošle godine.

Ivica Tucak, izbornik hrvatske vaterpolske reprezentacije, objavio je popis od 16 igrača koji će u Rovinju početi s pripremama za Svjetsko prvenstvo u Dohi (5. – 17. veljače 2024.; muški turnir), a popis možete vidjet u nastavku.

bar1.jpg

bar3.jpg

Dakle, Barakude, aktualni europski doprvaci, pripreme će obaviti u Rovinju od 22. do 27. siječnja. Uslijedit će vrlo kratak odmor od 24 sata, s ponovnim okupljanjem u Zagrebu, u nedjelju, 28. siječnja u večernjim satima.

Dva dana kasnije, 30. siječnja u planu je polazak u Dubai na zajedničke pripreme s Italijom i Grčkom, a dolazak u Dohu je planiran za 2. veljače.

Naslovna fotografija: Igor Kralj/PIXSELL

Ostavite komentar