Rovinj u studenom postaje središte inovativne fizioterapije i rehabilitacije

Treba naglasiti kako posebnu vrijednost kongresu daje pokroviteljstvo Specijalne bolnice za ortopediju i rehabilitaciju “Martin Horvat” Rovinj.

Ena Piglić
Ena Piglić

8 Lipanj 2025 I 13:34

Rovinj u studenom postaje središte inovativne fizioterapije i rehabilitacije
Foto: Arhiva

Specijalna bolnica za ortopediju i rehabilitaciju “Martin Horvat” Rovinj-Rovigno ponosni je pokrovitelj 2. Međunarodnog kongresa inovativne fizioterapije, fizikalne rehabilitacije i sportske medicine.

2. Međunarodni kongres inovativne fizioterapije, fizikalne rehabilitacije i sportske medicine održat će se od 21. do 23. studenog 2025. godine u prestižnom hotelu “Eden” u Rovinju – jednoj od najljepših destinacija na Jadranu.

Organizator kongresa je Učilište Edukacijski centar "VIZIJA" – Pula, a ovogodišnje izdanje donosi bogat i dinamičan program koji okuplja vrhunske stručnjake, inovatore i lidere iz područja fizioterapije, rehabilitacije i sportske medicine – iz Hrvatske i inozemstva.

Posebnu vrijednost kongresu daje pokroviteljstvo Specijalne bolnice za ortopediju i rehabilitaciju “Martin Horvat” Rovinj-Rovigno, renomirane zdravstvene ustanove koja svojim djelovanjem kontinuirano podiže standarde u struci i promiče važnost suvremenih pristupa u rehabilitaciji i zdravlju.

Kongres predstavlja idealnu priliku za stručno usavršavanje, razmjenu iskustava i umrežavanje s kolegama iz cijelog svijeta.

Sudionike očekuju inspirativna predavanja, interaktivne radionice, inovativne prezentacije i brojne prilike za profesionalni razvoj.

Ne propustite biti dio ovog vrhunskog stručnog događanja – prijavite se na vrijeme i osigurajte svoje mjesto u budućnosti fizioterapije i rehabilitacije!

Više informacija i prijave dostupne su putem službenih stranica učilišta Edukacijskog centra "VIZIJA" – Pula.