Dugogodišnji direktor rovinjske Odvonje, Ognjen Pulić podnio je ostavku na mjesto direktora. Do promjene na čelu društva dolazi u trenutku kada je proces pripajanja rovinjske Odvodnje Istarskom vodovodu i odvodnji u završnoj fazi.
Pulić je, prema dostupnim informacijama, već od 1. kolovoza zaposlen u Istarskom vodovodu i odvodnji, gdje je preuzeo mjesto zamjenika direktora Mladena Nežića.
Njegov odlazak s čela Odvodnje dolazi nakon što se posljednjih tjedana u javnosti otvorilo pitanje ugovora i mogućih otpremnina direktora rovinjskih komunalnih društava.
U Pulićevom ugovoru bila je predviđena mogućnost otpremnine u visini 24 plaće u slučaju opoziva pod određenim uvjetima, no ostavkom nije ostvario pravo na njezinu isplatu.
Doznajemo i da će Odvodnju do izbora novog direktora privremeno voditi Ivana Matijević Horvat.