TEŠKA POMORSKA NESREĆA IZMEĐU VRSARA I FUNTANE Vozač jet skija pao u more U TIJEKU JE POTRAGA

IstraIN

25 Srpanj 2019 I 19:15

TEŠKA POMORSKA NESREĆA IZMEĐU VRSARA I FUNTANE Vozač jet skija pao u more U TIJEKU JE POTRAGA

Teška pomorska nesreća dogodila se u četvrtak poslijepodne kod Vrsara u kojoj je nestala jedna osoba.

Kako neslužbeno doznajemo, do nesreće je došlo pod još nerazjašnjenim okolnostima prilikom čega je vozač jet skija pao u vodu i nestao. 
 
Kako nam je potvrđeno iz PU Istarske, do nesreće je došlo danas oko 18:20 sati na predjelu između Vrsara i Funtane, kod kampa Valkanela.
 
Na mjestu ove strašne nesreće se trenutno nalaze, između ostalih i djelatnici porečke policije, rovinjski vatrogasci i djelatnici Lučke kapetanije Rovinj koji organizirano provode akciju traganja za, neslužbeno doznajemo, slovenskim državljaninom koji je izgubio kontrolu nad jet skijem uslijed valova koje je uzročio veliki gliser a kako doznajemo od okupljenih, otac je prevozio odnosno vukao i svoje dijete. 
 
Uskoro donosimo više detalja. 
 

Ostavite komentar