IZ OPĆE BOLNICE PULA POTVRDILI Nije koronavirus!

IstraIN

30 Siječanj 2020 I 10:50

IZ OPĆE BOLNICE PULA POTVRDILI Nije koronavirus!

Svaka povišena temperatura, pogotova ona koja se detektira u turista tek ušlih u Hrvatsku, rezultira općim strahom kod građana.

Dva su se događaja zbila jučer u Istri gdnje se je prvo posumnjalo na koronavirus. Najprije je jedna vijest došla iz jednog rovinjskog hotela odakle je njemački turist taksijem upućen u pulsku bolnicu gdje je potvrđeno da se radi i kroničnom bronhitisu.

Tek nekoliko sati kasnije, stigla je vijest kako je kineska turistkinja s rezerviranim apartmanom u Rovinju upućena u pulsku bonicu zbog sumnje na zaraženost koronavirusom.

Radi panike koja nastaje u ovakvim slučajevima, za pola sata je zakazana konferencija za medije koju će održati ravnateljica Opće bolnice Pula, dr. Irena Hrstić. Kako smo doznali telefonski, zaraženih koronavirusom u pulskoj bolnici za sada nema.

FOTO Glas Istre

Ostavite komentar