
Poznato je tko će ove godine nastupati na Baljanskoj noći!
Jedna od najpoznatijih kulturno-zabavnih manifestacija u Istri – Baljanska noć bit će održana 2. kolovoza.
13:47Prije 7 min16.06.2025
Baby Lasagna postao je ambasador NK Umaga. Sudjelovat će u promotivnim, marketinškim i sportskim aktivnostima kluba čiji je, kao dijete, bio član.
"Ova suradnja između planetarno poznatog, a opet našeg, domaćeg dečka - Marka Purišića i NK Umaga savršena je kombinacija zbog zajedničkih vrijednosti koje dijelimo. Baby Lasagna primjer je uspjeha entuzijastičnog, pametnog i talentiranog klinca iz malog grada koji je imao velike snove.
Iste one velike snove kakve sanjaju brojni polaznici naše Škole nogometa, ali i svi oni uključeni u rad kluba, bilo kroz seniore ili kroz volontiranje u klubu. Velike snove koji se ostvaruju uz marljiv rad i puno truda. Upravo zbog toga ponosni smo objaviti ovu veliku vijest.
Marko će sudjelovati u promociji naših novih dresova, godišnjih ulaznica i drugim novostima koje planiramo. NK Umag se tijekom zadnjih godina opet probudio, napredovao kroz lige, povećao broj djece u Školi nogometa, povećao broj trenera koji rade s djecom, a opet, tek smo na početku svog puta. Baš kao i Baby Lasagna.
Tijekom sljedećih dana na svojim društvenim mrežama objavljivat ćemo mnogobrojne novosti kao uvod u novu sezonu u koju ulazimo s velikim, ali realnim ambicijama.
Nadamo se kako će nam suradnja s Baby Lasagnom donijeti ono malo sreće koja je u svakom sportu potrebna. I ovim putem, zahvaljujemo Marku na odazivu, unatoč svim svojim obvezama.
Nema puno ljepših stvari od osjećaja pripadnosti svom gradu i svojoj zajednici, a kad se ta pripadnost nastavi i nakon ostvarivanja velikih uspjeha na svjetskoj razini, onda je takav potez za svaku pohvalu. Marko, jedan si od nas!", poručili su iz NK Umaga.
Umag i ove godine nastavlja svoju jedinstvenu sportsku priču: tri i pol desetljeća tenisa, devet osvajača koji su kasnije postali svjetski brojevi jedan!
17:23Prije 20 h15.06.2025
Ovim putem pozivaju se svi sportaši i klubovi koji imaju razvojne programe u kojima Zaklada može pomoći sufinanciranjem, da se prijave na Javni poziv.
15:12Prije 22 h15.06.2025
Žene u nogometu sve više zauzimaju važno mjesto na terenu i izvan njega, rušeći predrasude i mijenjajući sliku ovog sporta. Štefani Tomić, 18-godišnja talentirana nogometašica NK Istre 1961 i kapetanica seniorki, ističe se kao jedna od predvodnica tog pozitivnog trenda u hrvatskom ženskom nogometu.
13:34Prije 1 d15.06.2025
Manuela Diminić, paraatletičarka i članica AK Spektar Pula, 12. i 13. srpnja sudjeluje na Croatia Openu koji joj je jedan od uvjeta za odlazak na Europske igre mladih!
16:15Prije 1 d14.06.2025
Ostavite komentar