Dobra atmosfera, druženje i glazba: Pulski umirovljenici ove nedjelje ponovno na plesnoj večeri u Circolu
Ova inicijativa ima za cilj potaknuti druženje, rekreaciju i zabavu kroz ples i glazbu te pružiti pulskim umirovljenicima priliku za susret i ugodno provođenje vremena u toplom i prijateljskom ozračju.
U nedjelju, 8. ožujka 2026. godine s početkom u 19:00 sati, u Circolu – Zajednici Talijana Pula održat će se plesna večer namijenjena umirovljenicima grada Pule.
Događaj organiziraju Grad Pula i Fabris Radin, koji ovim putem pozivaju sve umirovljenike da im se pridruže na ugodnoj večeri ispunjenoj plesom, glazbom i druženjem.
Ova nova inicijativa ima za cilj potaknuti druženje, zabavu i rekreaciju kroz ples i glazbu, te stvoriti mjesto susreta i zajedništva pulskih umirovljenika. Plesne večeri zamišljene su kao ugodne i opuštajuće društvene priredbe na kojima će sudionici moći uživati u glazbi, plesu i razgovoru...
Riječ je o inicijativi koja ima za cilj potaknuti druženja, zabavu i rekreaciju kroz ples i glazbu te stvoriti mjesto susreta i zajedništva pulskih umirovljenika.
07:47Prije 133 d30.01.2026
Ova inicijativa ima za cilj potaknuti druženje, rekreaciju i zabavu kroz ples i glazbu te pružiti pulskim umirovljenicima priliku za susret i ugodno provođenje vremena u toplom i prijateljskom ozračju.
Plesne večeri zamišljene su kao opuštena i vesela okupljanja na kojima sudionici mogu uživati u glazbi, plesu i razgovoru.
Za glazbeni ugođaj pobrinut će se Duo Magnolija, koji će svojim nastupom dodatno pridonijeti plesnoj atmosferi i dobrom raspoloženju.
Prva plesna večer u 2026. godini bit će održana u petak, 16. siječnja, s početkom u 20 sati u Circolu – Zajednici Talijana, čije će prostorije postati mjesto glazbenih nota, plesnih koraka i dobrog raspoloženja.
Vodnjan će u petak, 20. lipnja, ugostiti koncert 4 Tenora koji će nastupiti na Narodnom trgu u samom srcu starogradske jezgre, s početkom u 21 sat. Ulaz je slobodan.
Od stjecanja neovisnosti Hrvatska je nastupila na šest od osam svjetskih prvenstava te osvojila srebro i dvije bronce, čime se svrstala među najuspješnije nogometne nacije svijeta u odnosu na broj stanovnika.
Jedan od najnagrađivanijih hrvatskih pijanista i skladatelja, Zvjezdan Ružić, ove će jeseni publici u Istri i Rijeci predstaviti tri različita autorska projekta, svaki s posebnim glazbenim konceptom i izvedbenim pristupom.
Vozače od utorka očekuju osjetno niže cijene goriva. Prema informacijama RTL-a, benzin bi trebao pojeftiniti za čak devet centi po litri, dok će dizel i plavi dizel biti jeftiniji za četiri centa.
Tijekom vikenda djelatnici Pulaprometa mijenjat će oznake i vozne redove na stajalištima javnog gradskog i prigradskog prijevoza kako bi putnici od ponedjeljka imali ažurne informacije o novom rasporedu vožnje.
Pozivaju sve ljubitelje jazza, MIK-a i domaće glazbene baštine da im se pridruže na placi u Krnici i uživaju u jedinstvenom spoju jazz zvuka i istarske glazbene tradicije.