Fotografski i audiovizualni natječaj Foto priča iz Rovinja '19, kojeg organizira ISFAV (Istituto di Fotografia e Arti Visive di Padova), u suradnji sa Centrom vizualnih umjetnosti „Batana“ iz Rovinja, pod pokroviteljstvom Grada Rovinja i Turističke zajednice Grada Rovinja te uz potporu Maistre, zaključuje se s posljednjim danom mjeseca prosinca.
Sudjelovanje je jednostavno i besplatno.
Tehniku možete birati slobodno i upotrijebite svoju kreativnost kako bi ostvarili slikovitu priču o Rovinju, njegovom teritoriju i stanovnicima, sa maksimalno 10 fotografija ili videosnimkom u trajanju od 3 minute.
Natjecatelji mogu pristupiti natječaju individualno i skupno korištenjem svih fotografskih i snimateljskih uređaja, uključujući mobilne telefone, smartphone, tablete, itd.
Elaborate treba postaviti na osobni profil facebook ili instagram s hashtagom #rovistory19; ili poslati na e-mail adresu: photostory.rv@gmail.com, ili dostaviti osobno u tajništvo Natječaja do 31. prosinca 2019.
Nagrade za pobjednike su 2 noćenja s doručkom za 2 osobe u dvokrevetnoj sobi u hotelu „Istra“ na otoku Sv. Andrija (Crveni otok) u terminima od 15.04.-30.05.2020. ili 15.09.-15.10.2020. uz prethodnu provjeru raspoloživih kapaciteta.
Ostavite komentar