
Preporuke za ljetno štivo: Evo što su u knjižnici Pazin ljudi najviše posuđivali u zadnjih 180 dana!
Budući da je jučer službeno počelo ljeto, pravo je vrijeme da i vi za sebe izaberete idealno ljetno štivo.
16:15Prije 40 min22.06.2025
Ususret izboru za Kraljicu Hrvatske koji će se održati 12. prosinca u Hotelu Lone, u Gradskoj je palači održan prijem četrnaest finalistica natjecanja te predstavnika izbora.
Zamjenik gradonačelnika David Modrušan i direktorica Turističke zajednice grada Rovinja-Rovigno Odete Sapač pozdravili su natjecateljice te im poželili sreću i ugodan boravak u gradu.
U ime organizatora natjecanja prisutnima se obratila Natalija Brkić, predsjednica Udruge Kraljica Hrvatske, koja je uputila riječi zahvale Gradu Rovinj-Rovigno te Turističkoj zajednici na gostoprimstvu.
Finale izbora koje se već sedmu godinu zaredom održava u Rovinju-Rovigno pratiti će i brojni domaći mediji.
Koncertni spektakl pod zvjezdanim nebom prvog dana ljeta obećavao je posebno izdanje jednog od najvećih glazbenika naših prostora, no još je posebnije od toga koncertu dala publika koja je svojim unisonim pjevanjem, baš poput vjetra, davala snagu omiljenom jedrenjaku.
09:38Prije 7 h22.06.2025
Ujedno se posljednji tjedan lipnja u svijetu tradicionalno obilježava kao Međunarodni tjedan Helen Keller, čime se nastoji dodatno naglasiti važnost razumijevanja i podrške osobama koje istovremeno imaju oštećenje vida i sluha.
08:37Prije 8 h22.06.2025
Istraživanje iz 2007. godine pokazalo je kako glazba, posebice klasična, pomaže biljkama da rastu brže! Ovdje pronađite i druge zanimljivosti o glazbi
17:23Prije 23 h21.06.2025
Meteorolozi za prve ljetne dane najavljuju stabilno i toplo vrijeme, s temperaturama koje se penju iznad 30 stupnjeva Celzijusa, što će dodatno privući izletnike, kupače i zaljubljenike u prirodu.
07:55Prije 1 d21.06.2025
Jačanje imunološkog sustava ne započinje s pojavom prvih simptoma bolesti, već mnogo ranije. Najvažniji temelji otpornosti su kvalitetan san, pravilna prehrana i redovita tjelesna aktivnost.
07:15Prije 1 d21.06.2025
„Pepeljara u ruke, opušak u nju – more će ti biti zahvalno“, moto je ovo hvalevrijedne akcije kojom se želi potaknuti građane da promijene loše navike kako bi naše plaže bilo što čišće.
21:35Prije 1 d20.06.2025
Prvog dana ljeta dan je najduži, noć najkraća, a Sunce u meridijanu dostiže najvišu poziciju.
19:14Prije 1 d20.06.2025
Zajednički program Švicarske i UNICEF-a, uz financijsku potporu Švicarske, donosi pozitivne promjene.
18:31Prije 1 d20.06.2025
Ostavite komentar