Edi Pastrovicchio oprostio se emotivnim govorom: Dao sam dio sebe i drago mi je da se to vidi
Dugogodišnji načelnik Edi Pastrovicchio održao je emotivan govor u kojem se osvrnuo na dva desetljeća predanog rada, izazova i uspjeha.
06:15Prije 419 d02.05.2025