Kamion sletio s ceste kod Gračišća: Dvije osobe ozlijeđene
Na cesti Pazin – Gračišće jutros prije devet sati došlo je do izlijetanja kamiona, a dvije osobe su ozlijeđene.
11:27Prije 7 min01.04.2026
Peti rođendan najvećeg istarskog shopping centra – pulskog Max Cityja - bit će poseban i čaroban. Dječja olimpijada, zabavne igre, kvizovi uz pregršt nagrada, samo su dio cjelodnevne rođendanske proslave u subotu, 11. studenog.
Atmosferu će dodatno zagrijavati plesni studio Sense & Dance te poznati pulski breakdanceri AB Original Crew. Najodvažniji posjetitelji, uz pomoć AB plesača, moći će se i okušati u breakdanceu.
Zvijezda vikenda bit će Magic Leon, iluzionistički mag i pobjednik Supertalenta koji oduševljava energičnim i zabavnim nastupima. Nakon brojnih rasprodanih gostovanja širom Hrvatske, Leon stiže i u Max City – spektakularni mađioničarski show na rasporedu je 11. 11. u 18 sati.
Nakon nastupa, slijedi i druženje s posjetiteljima uz magično modeliranje balona. Proslavu rođendana upotpuniti će brojni popusti i shopping pogodnosti koje tijekom dva dana – u petak i subotu, 10. i 11. studenog - pripremaju Max City trgovine, restorani, barovi i ostali zabavno - uslužni sadržaji u najvećem istarskom trgovačkom centru.
Više detalja provjerite na LINK. Dobrodošli na najčarobniju feštu – proslavu petog rođendana Max Cityja u Puli!
Zadatak i cilj aktualne misije je poletjeti s Zemlje divovskom SLS raketom, krenuti prema Mjesecu, obletjeti ga bez orbitiranja (kruženja) te se sigurno, u svemirskom brodu Orion, vratiti na Plavi planet – bez slijetanja na površinu našeg prirodnog satelita.
19:14Prije 16 h31.03.2026
Topli sunčevi zraci, makar kratkotrajni, bili su dovoljan razlog da se izađe iz zatvorenih prostora i barem nakratko „uhvati“ malo svjetla i zraka. Uz šalicu kave i malo sunca, bura je, čini se, pala u drugi plan.
16:43Prije 18 h31.03.2026
Na račun Istarskih domova zdravlja uplaćeno je 3.380 eura prikupljenih kroz humanitarne aktivnosti u Žminju tijekom manifestacije Božićna štuorija.
15:39Prije 19 h31.03.2026
Rovinjska gianduja osvojila je prestižnu nagradu Simply the Best 2026 kao najbolje ocijenjeni konzumni suvenir, potvrdivši kako Rovinj svoju bogatu baštinu uspješno pretvara u vrhunski i autentičan turistički proizvod.
11:35Prije 1 d31.03.2026
Turčinović danas vodi ugostiteljsku grupu koja obuhvaća oko deset restorana, sudjeluje u radu nekoliko startup tvrtki te ulaže unutar industrije koju najbolje poznaje.
19:15Prije 1 d30.03.2026
Famìa Ruvignisa raspisala je „Glazbeni natječaj Carlo Fabretto”, pozivajući autore i izvođače da kroz neobjavljene skladbe na istarskim narječjima očuvaju bogatu glazbenu i kulturnu baštinu Rovinja i Istre.
16:20Prije 1 d30.03.2026
Ostavite komentar