Prekrasno vrijeme i proljetne temperature koje prate uskrsni vikend privukli su velik broj domaćih i gostiju u sam centar Pule.
Sunčan dan izmamio je Puležane, ali i brojne turiste na gradske ulice. Dok su posjetitelji razgledavali poznate pulske znamenitosti i upijali atmosferu grada, domaći su uživali u opuštenom ritmu vikenda.
Terase kafića bile su ispunjene do posljednjeg mjesta, a ispijanje kave na suncu postalo je omiljeni izbor mnogih koji su odlučili iskoristiti idealne vremenske uvjete.
Pula ovih dana živi u pravom proljetnom i blagdanskom ozračju, gdje se spoj lijepog vremena i uskrsnih događanja pokazao kao dobitna kombinacija za odličnu atmosferu u gradu.