Nakon divljeg odlaganja otpada u centru Pule izrečena kazna, Grad uputio apel građanima!
Iz Grada Pule pozivaju građane da koriste dostupne besplatne usluge zbrinjavanja otpada i svojim odgovornim ponašanjem doprinesu očuvanju urednosti i čistoće grada.
13:42Prije 23 h26.06.2026