Najbolji igrač Rijeke propušta utakmicu u Puli protiv Istre 1961
Nogometaši Istre 1961 i HNK Rijeke u utorak od 16 sati nastavljaju odgođenu utakmicu 17. kola SuperSport HNL, a nastavak susreta u Puli obilježit će izostanci važnih igrača s obje strane.
Nogometaši Istre 1961 i HNK Rijeke u utorak s početkom u 16 sati nastavljaju odigravanje odgođene utakmice 17. kola SuperSport HNL.
Susret će se nastaviti od 20. minute pri rezultatu 1:1, a oba će trenera imati problema s izostancima važnih igrača. Trener zeleno-žutih neće moći računati na Salima Lawala Fagua, strijelca jedinog pogotka Istre u tom susretu, koji u subotu s reprezentacijom Nigerije igra utakmicu za treće mjesto Afričkog kupa nacija protiv Egipta.
Nakon pet uzastopnih poraza zeleno-žute u nedjelju čeka teško gostovanje kod Rijeke na Rujevici. Uoči derbija 26. kola SuperSport HNL trener i igrači poručuju – vrijeme je za prekid crnog niza.
Nakon Derbija della Učka u kojem je Rijeka slavila protiv Istre 1961 pogotkom iz kaznenog udarca, trener zeleno-žutih Oriol Riera oštro je kritizirao sudačke odluke, poručivši kako su sudac i VAR izravno utjecali na ishod utakmice.
18:44Prije 94 d20.01.2026
Uz njega, upitan je i Vile Koski koji se još uvijek oporavlja od manje operacije.
Problema ima i u redovima gostiju. Kako piše Novi list, najbolji igrač Rijeke Toni Fruk propustit će nastavak susreta u Puli nakon što je u ponedjeljak na treningu slomio koščicu u šaci, zbog čega je morao na operativni zahvat.
"Nesretan slučaj. Ozljeda nije jako ozbiljna, ali bila je nužna operacija kako bi sve bilo u redu. Neće Toni dugo izbivati s terena. Možemo biti sretni što ozljeda nije bila teže naravi" izjavio je za Novi list sportski direktor Rijeke Darko Raić-Sudar.
Nakon gotovo mjesec dana ligaške stanke, nogometaši Istre 1961 danas na Drosini nastavljaju odgođenu utakmicu 17. kola SuperSport HNL-a protiv HNK Rijeka, u dvoboju koji nosi veliku važnost u borbi za vrh ljestvice, a započinje od 15. minute pri rezultatu 1:1.
Nogometaši NK Istre 1961 nastavljaju s intenzivnim pripremama u Puli i Balama uoči nastavka sezone u SuperSport HNL, uz odgođenu utakmicu 17. kola i gostovanje kod Hajduka na Poljudu kao prve velike izazove proljetnog dijela prvenstva.
Organizatori ističu kako je riječ o događaju koji spaja sport, prirodu i zajedništvo, uz napomenu da se utrke održavaju bez obzira na vremenske uvjete.
Ovim ciklusom radionica namjera nam je istaknuti širi društveni značaj pripovijedanja te ujedno doprinosi jačanju osjećaja pripadnosti i zajedništva te stvara prostor za dijalog, međusobno razumijevanje i razmjenu unutar zajednice.
Bogat program sportskih, kulturnih i svečanih događanja obilježit će ovogodišnje Dane Općine Bale, koji se održavaju od 25. travnja do 2. svibnja uz sadržaje za sve generacije.
Učenici Talijanske srednje škole „Antonio Borme” iz Rovinja ostvarili su izvrsne rezultate na MATligi, a par iz trećeg razreda izborio je plasman u državno finale među najboljim mladim matematičarima u Hrvatskoj.
Nakon osam dana obustave, NK Žminj ponovno je pokrenuo treninge za djecu, koji će se do daljnjega održavati na terenima u Svetom Petru zbog radova na domaćem igralištu.